Custom alternative text
Breaking Bad
Rok: 2008
Gatunek: Dramat
Stacja nadawcza: AMC

Walter White nie ma nic do stracenia, gdy lekarze stawiają mu diagnozę nieuleczalnego nowotworu. Słabo zarabiający nauczyciel chemii, aby zabezpieczyć finansowo rodzinę (żonę i niepełnosprawnego syna), postanawia zająć się produkcją metaamfetaminy. To oznacza jednak dla niego wejście w sam środek okrutnego i niebezpiecznego świt mafii, w którym jedynym sposobem na przetrwanie jest przemoc. Aby osiągnąć swój cel, Walter musi zamienić się w bezwzględnego przestępcę.
„Breaking Bad” zachwycił nie tylko widzów, ale także krytyków. Zdobył dwa Złote Globy, wiele nagród Emmy i kilkadziesiąt innych wyróżnień. Stworzył także nowy model serialu kryminalnego, a w pamięci milionów fanów na całym świecie zapisał się jako jedno z najgenialniejszych dzieł swego gatunku. Wśród aktorów występujących w serialu znaleźli się m.in.: Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Anna Gunn (Skyler White) oraz Dean Norris (Hank Schrader).

Wersja Odcinek
Cały 5 sezon PL
Cały 4 sezon PL
Cały 3 sezon PL
Cały 2 sezon PL
Cały 1 sezon PL
TVso.pl jest darmowym, dostępnym dla każdego katalogiem seriali zawierającym Twoje ulubione seriale online bez reklam. Świat seriali, w którym wszelkie linki/kody ember są odnośnikami do zewnętrznych stron, na których możliwe jest odnalezienie materiału umożliwia obejrzenie najnowszych oraz starszych odcinków produkcji telewizyjnych. Linki w serwisie dodawane są przez wielbicieli zagranicznych oraz polskich seriali, którzy wypełniając formularz zapewniają, że posiadają prawa autorskie do nadsyłanych materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Seriale online bez limitu to nie wszystko, oferujemy rozmowy na żywo z fanatykami seriali, takimi jak Ty, zupełnie za darmo. TVso.pl nie ponosi odpowiedzialności za czas poświęcony na rozrywkę w postaci oglądania seriali o każdej porze dnia oraz linki zamieszczane na stronie. Światowe centrum seriali to zbyt mało, witajcie w raju serialomaniaków!
Copyright © 2016 Seriale Online, Katalogi